تبلیغات
دانشكده صنعت هواپیمایی و فرودگاهی كشوری - تصمیم دولت اسپانیا به توقف پرداختهای كلان به كنترلر های این كشور

بزرگ ترین اتحادیه ی خلبانان تجاری جهان می گوید: ادامه ی مناقشه میان مقامات اسپانیایی با كـــنترلرهای این كشـــور بر سر افزایش حقوق و مزایا، ممكـــن است امنیت هوا-فضای این كشور را به مخاطره اندازد.

 

به گزارش رویترز فدراسیون بین المللی انجمن خلبانان خطوط هوایی معتقد است: ادامه ی این تنش ها می تواند منجر به تشدید استرس كنترلرها در محیط كار، كمبود بی سابقه ی كنترلرهای مجرب در ماه های آتی، و همچنین افزایش تاخیرات پروازی در فرودگاه های اسپانیا شود.

 

هفته ی گذشته، سخنگوی دولت اسپانیا از تصمیم این دولت برای پایان دادن به خود محوری كنترلرها و نظارت بیشتر بر پرداخت حقوق و مزایای آنها خبر داد و گفت: در كشوری كه با مشكلات اقتصادی متعدد و میزان بالی بیكاری مواجه است، پرداخت میانگین سالانه 375 هزار یورو (400/513 هزار دلار)  به كنترلرها، امری نامعقول است.


فدراسیون بین المللی خلبانان به آنان هشدار داده است هنگام پرواز در آسمان اسپانیا با خود سوخت  مازاد به همراه داشته باشند، و به ارتباط كلامی خود با كنترلرها كاملا دقت نمایند. 


 


ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام این مطلب را به سروقت بفرست
نوشته شده توسط مهران مرندی در جمعه 30 بهمن 1388 و ساعت 06:35 ق.ظ [+] | نظرات ()
»» HackeD By OmiDeR»» دعوت به همکار»» دعوت به همکار»» تصمیم دولت اسپانیا به توقف پرداختهای كلان به كنترلر های این كشور»» كاریكاتور»» كاریكاتور»» بدون شرح»» بدون شرح»» سند4444»» سند4444»» آموزش برنامه نویسی»» آموزش برنامه نویسی»» یا سیدالشهدا»» یا سیدالشهدا»» تصاویری از حادثه دیروز خطوط هوایی AA

نظر شما راجع به قالب جدید و آدرس جدید وبلاگ چیست •